اتاق ترید اصفهان

«۱۵۰ دقیقه حضور رایگان در بین تریدرها»

اتاق معاملات طلا اصفهان-شیخ صدوق شمالی

روی حساب واقعی ۴۰ هزار دلاری، معامله انجام می دهیم.
یاد می گیریم و سود می کنیم!
تأکید می کنیم که حساب دمو نیست.

تنها اتاق ترید در کشور، با حساب های واقعی ۴۰ هزار دلاری...

اتاق ترید یا تریدینگ روم چیست؟

اتاق ترید یا تریدینگ روم، مکانی برای فعالان بازارهای مالی است که در آن ترید روی ارزهای مختلف و به صورت گروهی انجام می شود. 

با توجه به تجربیات آکادمی چرتکه در طی ۲ سال در حوزه آموزش معامله گری به افراد در بازارهای مختلف، مشاهدات نشان می دهد که معامله گران اغلب به صورت فردی در منزل یا مکان های عمومی کار می کنند و این موضوع به دغدغه ای اساسی برای تریدرها تبدیل شده است. بنابراین ،تریدینگ روم فضایی را به وجود می آورد که معامله گران بتوانند به صورت گروهی در آن مکان جمع شوند و به تبادل اطلاعات و دانش معامله گری خود بپردازند.

اتاق ترید تخصصی اصفهان در آکادمی چرتکه

کسب سود در فارکس و کریپتو را یاد بگیرید

اگر در بازارهای مالی فارکس و کریپتو فعالیت می کنید و ترید روزانه روی ارزهای مختلف انجام می دهید اما نتوانسته اید که به سود مستمر و رشد حساب خود بپردازید جای شما در اتاق ترید اصفهان خالیست.
در اتاق تریداصفهان، روزانه جمعی از تریدرهای بازارهای مالی با سبک های تحلیلی متفاوت دور هم جمع شده و به تحلیل ارزهای متفاوت در بازار فارکس و کریپتو می پردازند و در نهایت در روز معاملاتی، تریدهایی براساس بحث های صورت گرفته به صورت گروهی انجام شده و باعث رشد سرمایه و دانش همگی افراد می شود.

تجربه معاملاتی که شبیه هیچ چیز دیگری نیست…

یک اتاق ترید شیک،قابل استفاده برای عموم و فوق العاده مفید که در بهترین نقطه اصفهان تاسیس شده است.این اتاق معاملات توسط آکادمی چرتکه در اصفهان و برای معامله گران ساخته شده تا بتواند نیازهای اساسی معامله گران و تریدرهای اصفهان را تا جای ممکن برطرف سازد.

با توجه به حضور معامله گران در اتاق معاملاتی و تجربیات آنها دید شما نسبت به چارت و معاملات خود بسیار باز شده و سطح معامله گری شما بسیار بالا می رود و این دقیقا همان چیزی که به دنبالش بودید.

اتاق ترید

برگزاری تریدینگ روم آکادمی چرتکه در اصفهان

دسترسی شما به تحلیلگران با تجربه بازار

ماموریت ما کمک برای دستیابی به بالاترین پتانسیل معامله گری در شما است. در اتاق ترید اصفهان، تحلیلگران باتجربه بازار را خواهید دید که منتظر انتقال تجربه به شما هستند.

هر روز، معامله گران در اتاق ترید یا اتاق معاملات افکار خود را در مورد بازار و هر ایده معامله گری که ممکن است داشته باشند به اشتراک می گذارند.

این که شما دیدگاه سایر تریدرها در ایران و نحوه کسب سود آنها از بازار را می بینید، یک فرصت عالی برای شما است.

چه پیش نیازی برای شرکت در اتاق ترید اصفهان وجود دارد؟

اگر به سبک های معاملاتی پرایس اکشن به خصوص پرایس اکشن اسمارت مانی و ict فعالیت می کنید، می توانید با تخصصی ترین تریدرهای اسمارت مانی اصفهان به تبادل نظر بپردازید و سطح دانش معامله گری خود را بالا ببرید.

اگر با سبک پرایس اکشن اسمارت مانی و ict آشنایی ندارید می توانیداز دوره رایگان ماتریکس چرتکه استفاده کرده و با سطح دانش قبولی در اتاق ترید اصفهان به معامله گری در کنار تریدرهای تخصصی و لایوترید گروهی بپردازید.

بدون داشتن حساب واقعی و سرمایه اولیه لازم می توانم در اتاق ترید شرکت کنم؟

برای شرکت در اتاق ترید الزامی به داشتن حساب واقعی و سرمایه اولیه ندارید. ما در کنار متخصص ترین تریدرهای اصفهان به شما کمک خواهیم کرد که با افزایش سطح دانش معامله گری خود بتوانید سرمایه دلاری جذب کنید و بدون داشتن سرمایه اولیه ، به درآمدهای دلاری قابل قبولی برسید.

لیست اتاق های معاملاتی طلا

اتاق معاملاتی طلا یک محیط فیزیکی است که برای خرید و فروش طلا و سایر فلزات گرانبها به کار می‌رود. این اتاق‌ها معمولاً در بورس‌ها، بانک‌ها و شرکت‌های معاملاتی مالی قرار دارند.

در اتاق معاملاتی طلا، معامله‌گران و سایر اشخاصی که علاقه‌مند به خرید و فروش طلا هستند، به صورت حضوری یا از طریق سیستم‌های الکترونیکی به این اتاق می‌آیند. آن‌ها می‌توانند قیمت‌ها را مشاهده کنند، سفارشات خود را ثبت کنند و با سایر معامله‌گران به صورت زنده یا الکترونیکی در معاملات طلا شرکت کنند.

اطلاعاتی که در اتاق معاملاتی طلا در دسترس است شامل قیمت‌های طلا، اخبار و رویدادهای مرتبط با بازار، آمارها و داده‌های تحلیلی، نمودارها و نمونه‌های قیمتی قبلی است. این اطلاعات برای معامله‌گران مفید است تا تصمیم‌گیری صحیح درباره خرید و فروش طلا داشته باشند.

اولین اتاق معاملاتی طلا در اصفهان در خیابان شیخ صدوق شمالی واقع شده است که شما می توانید با هماهنگی قبلی در این مکان حضور یابید.

سوالات متداول

آیا در اتاق ترید اصفهان استادی در کنار ما هست؟

بله. در روزهایی که شما دراتاق ترید اصفهان در آکادمی چرتکه حاضر هستید، حسین همتی مدرس دوره های تخصصی ماتریکس و ماتریکس پلاس در اصفهان در کنار شماست. در ابتدای هر جلسه حسین همتی جفت ارزهای مورد نظر خود را تحلیل و نگاهی کلی به بازارهای مالی را بیان می کند و اردهای خرید یا فروش خود را روی چارت مشخص می کند که افراد بتوانند با ایشان معاملات لایو خود را باز کنند.

آیا اشکالات معامله گری من در بازار برطرف می شود؟

به صورت کلی تمرین معامله گری در جمع باعث می شود شما به اشتباهات معامله گری خود پی برده و سعی کنید که آنها را اصلاح کنید. از طرفی دیگر باز کردن معامله در جمع تریدرهای حرفه ای باعث می شود که دیگران اشکالات معامله گری شما، که باعث شده اند نتوانید در بازار کسب سود کنید را به شما گوشزد کنند.

شرایط ثبت نام دراتاق ترید اصفهان چیست؟

ظرفیت اتاق ترید یا تریدینگ روم اصفهان محدود بوده و ماهانه تعداد ۱۲ نفر می توانید از این فضا استفاده کنند. بنابراین برای استفاده از تریدینگ روم می توانید اشتراک ماهانه تهیه کرده و جای خود را اتاق معاملاتی چرتکه رزرو کنید.

چه روزهایی می توانم در اتاق تردید حضور داشته باشم؟

اتاق ترید اصفهان در روزهای دوشنبه و سه شنبه و چهارشنبه فعالیت می کند و شما می توانید سه روز معاملاتی در هفته در تریدینگ روم حضور داشته باشید. مدت زمان حضور در هروز معاملاتی ۳ ساعت بوده و جلسات یک هفته در تایم صبح و یک هفته در تایم عصر برگزار می شود.

هزینه اشتراک ماهانه برای استفاده از اتاق ترید اصفهان چقدر است؟

هزینه اشتراک برای یک ماه که شامل ۱۲ جلسه ۳ ساعته می باشد، ۲/۹۰۰ و برای دوماه که شامل ۲۴ جلسه ۳ ساعته می باشد ۴/۵۰۰ می باشد.

چطور می توانم در اتاق ترید اصفهان ثبت نام کنم؟👇🏻

برای اطلاع از ظرفیت و ثبت نام در اتاق معاملاتی اصفهان، با شماره  ۰۳۱۳۶۶۴۲۶۵۳ تماس بگیرید.

شرایط استفاده از اتاق ترید آکادمی چرتکه

برای استفاده از اتاق ترید اصفهان رعایت موارد زیر الزامی است:

۱.اشتراک شما به صورت ماهانه می باشد و در صورت غیبت شما در هر جلسه، مسئولیت آن بر عهده شماست.

۲.برای انجام ترید لایو بروی حساب شخصی، لپ تاپ را همراه خود داشته باشید.

۳.رعایت نظافت شخصی و نظم در مجموعه الزامی است.

۴. درصورت تمایل به تمدید اشتراک باید از یک هفته قبل از اتمام عضویت اقدام کنید.