تاثیر زندگی شخصی شما بر معاملاتتان در پراپ تریدینگ

۰
(۰)

تاثیر زندگی شخصی شما بر معاملاتتان در پراپ تریدینگ و یا حساب واقعی

امروز چطور هستید؟ هفته گذشته چگونه بود؟ چه اتفاقاتی در زندگی شما اکنون رخ داده است؟تاثیر زندگی شخصی شما بر معاملاتتان در پراپ تریدینگ چگونه بوده است؟

آیا به جز معامله کردن، در کاری دیگر مشغول بوده‌اید؟
در معاملات پراپ تریدینگ و یا حتی معاملات شما روی حساب شخصیان، کنترل احساسات شما امری بسیار مهم است. درصورتی که از ان غافل شوید چیزی جز کال کردن حساب، برای شما نخواهد داشت.

شرکت های پراپ تریدینگ افرادی را می خواهند که به آنها سود مستمر دهد نه سود مقطعی.

بنابراین کنترل حرص و طمع در مرحله گذاراندن چالش پراپ و یا حتی بعد از آن بسیار مهم است.

معامله کردن مسیری برای کشف خود هم هست و نه فقط یادگیری بازارها

روان‌شناسی معاملات نه تنها با احساسات ما در حین معامله، بلکه با سلامت ذهنی ما در کلیت ارتباط دارد. همه چیز با هم مرتبط است. شما برای دستیابی به بالاترین ظرفیت خود نیاز به حال خوب جسمی و روحی دارید.

برای تبدیل شدن به یک معامله‌گر مستمراً سودآور، حفظ حالت خوب روانی شما کاملاً ضرور است. زیرا صراحتاً – خوب بودن روانی در عملکرد ما حیاتی است. اگر خودمان را خوب احساس کنیم، اگر خوشحال و سالم باشیم، زندگی به شکلی سالم و متعادل دنبال می‌شود.

اگر از عزیزانی احاطه شده‌ایم که ما را در همه روزها و لحظات خوب و بدمان حمایت می‌کنند، عملکرد ما به طور طبیعی کاملاً متفاوت از زمانی است که احساس استرس، فشار، یأس و تنهایی داریم.

و اجازه دهید در اینجا تاکید کنم که چقدر مهم است که بدانیم کی زمان معامله کردن است و کی نه – زیرا گاهی اوقات، عدم معامله کردن برابر با داشتن یک معامله سودآور است.

شرایط خاصی در زندگی‌های ما ممکن است ایجاد شود که نتوانیم انرژی را به هیچ چیز اختصاص ندهیم، حتی معامله کردن. و تشخیص این نوع وضعیت بسیار چالشی می‌تواند باشد، تشخیص دادن که ما باید از بازارها استراحت کنیم.

اما به من اعتماد کنید، تشخیص این می‌تواند واقعاً شما را نجات دهد.

زیرا هر چیزی که در زندگی شما اشتباه باشد، در نهایت به عملکرد معاملاتی شما منتقل خواهد شد. این بسیار خطرناک است اگر با پول، ثروت و قطبیت مغناطیسی فراوانی و کمبود درآمد به صلح نرسیده باشید. نیاز است که نیازهای معاملاتی خود را از نیازهای شخصی خود جدا کنید و از هر دو مراقبت کنید.

سعی کنید همیشه وضعیتی که خودتان در آن قرار دارید را ارزیابی کنید.

شروع به نوشتن در دفتر کنید و خواهید دید که ارتباط بین احساساتی که دارید و چگونگی معامله کردنتان واقعی است. شما باید به مقداری از خودتان فهمیده باشید و این ممکن است زمان ببرد. این یک فرآیند است. شاید هم اکنون بخندید – اما شناخت دقیق نوع احساساتی که وقتی امور خوب پیش می‌رود یا برعکس تجربه می‌کنید، قابلیت توصیف آنها و نوشتن مشاهدات خود را داشتن همیشه کار آسانی نیست و این تنها یک گام اول است که باید بردارید.

وقتی نوشتن را تسلط پیدا کنید و به آن عادت کنید، خواهید دید که چقدر مفید است.

تاثیر زندگی شخصی شما بر معاملاتتان در پراپ تریدینگ

یک معامله گر پراپ بودن گاهی می‌تواند بسیار استرس‌زا باشد

شناختن و تشخیص دادن احساسات خود و محلی که در زندگی‌تان هستید، ضروری است تا از این استرس جلوگیری کند، تا از شما نگیرد که تصمیمات احمقانه و بی‌اعتقادانه اتخاذ کنید زمانی که احساساتتان فرصت را پیدا کردند.

برای تبدیل شدن به یک معامله‌گر بهتر، نیاز دارید که همچنین به نسخه بهتری از خودتان در هر جنبه تبدیل شوید. وقتی بهتر می‌شوید، عملکردتان نیز بهتر خواهد بود.

همچنین توصیه می‌شود که در زندگی‌تان یک روال داشته باشید. برنامه‌ای از روزتان در ذهن داشته باشید و حتی بهتر، یک برنامه در کاغذ یا تقویم خود داشته باشید.

تلاش کنید یک روال صبحانه داشته باشید. هنگامی که برای روز جدید آماده می‌شوید، یک لیوان آب بنوشید، دویدن یا حمام کردن و پس از آن یک صبحانه مناسب بخورید. مغز شما قطعاً از شما سپاس خواهد کرد. مراقبه یک تکنیک دیگری است که اثربخشی آن اثبات شده است. تحلیل کنید که چگونه احساس می‌کنید و آن را بنویسید.

در بعد از ظهر، شب یا در طول آخر هفته، وقتی را با خانواده یا دوستانتان بگذرانید. بروید بیرون، لذت ببرید. به فضای باز بروید و فقط از هوای تازه بخورید. برای مدتی تمرکز خود را روی چیزهای مختلف انتقال دهید.

بعضی از ما واقعاً تمایل داریم که تمام وقتمان را پشت صفحه‌ها بگذرانیم، نگاه به نمودارها با عدم وجود زندگی شخصی و عادت‌های ضعیف. اختصاص اهمیت بسیاری داشته باشید اما همچنین نیاز است که بفهمید کی زمان است که استراحت کنید.

یک روز استراحت بسیار مفید می‌تواند باشد! مغز ما نیاز به مدتی بدون بازارها، بدون نمودارها دارد. بروید بیرون، قدم بزنید، یک وعده غذای مناسب بخورید، با همسایه‌تان صحبت کنید. هر چه که باشد. استراحت کنید!

زیرا موضوع این است – زندگی شخصی ما تأثیر می‌گذارد و معاملات ما ولی معاملات ما نیز تأثیر دارد.

چه مقدار وقت خود را با خانواده خود می‌گذرانید؟ با دوستانتان؟ آیا علایق و سرگرمی‌های دیگری دارید؟

قبلاً گفتم که برخی وضعیت‌ها در زندگی‌های ما می‌توانند واقعاً تأثیر زیادی بر معاملات ما داشته باشند. اما ما باید هم مواظب باشیم و نگذاریم معاملات تأثیر زیادی بر زندگی شخصی‌مان داشته باشند.

با نمودارها ازدواج نکنید!

می‌دانم، معامله می‌تواند به ما تزریق دوپامین زیادی کند و این واقعاً دلیلی است که برای برخی افراد اعتیادآور می‌شود. شما باید از وضعیت‌تان استفاده کنید. بشناسید که چگونه احساس می‌کنید، به رابطه‌تان با معامله نگاه کنید. آیا این رابطه سالم است؟

این مقاله چقدر برایتان مفید بود؟

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *