ایا حساب پراپ تریدینگ کلاهبرداری است؟

۴.۳
(۳)

فهرست مطالب

حساب پراپ کلاهبرداری است؟چگونه شرکت پراپ تریدینگ مطمئن پیدا کنیم؟

قبل از هر چیز لازمه بدونید برای هر معامله گری، ترید روی یک حساب بالانس بالا می تونه یک رویا باشه. اما آیا با توجه به شرایط فعلی ریال، تا چه میزان این رویا دست یافتنی هست؟حساب پراپ کلاهبرداری است؟با وجود حساب های پراپ تریدینگ، تریدرهایی با مهارت بالا می توانند بدون اینکه سرمایه ریالی خود را وارد کنند، با یک حساب با موجودی بالا، بصورت حرفه ای ترید کنند. این یک معامله بین شما و شرکت سرمایه گذار است که طرفین هردو در سود هستند. ۸۰ درصد برای شما و ۲۰ درصد از سود برای شرکت است.( در هر شرکت میزان تقسیم سود میتواند متفاوت باشد). فراموش نکنید منظور از مهارت بالا این است که شما علاوه بر داشتن قدرت تحلیل، بتوانید مدیریت سرمایه و نظم در معاملات را به خوبی رعایت کنید. ممکنه سوال های زیادی برای شما پیش اومده باشه در خصوص اینکه چطور یک حساب نیم دلاری در اختیار ما میگذارن؟ اما آیا این حساب های پراپ واقعی هستند؟ آیا ممکنه کلاهبرداری باشن؟در این مقاله قصد داریم درخصوص اینکه آیا حساب های پراپ می تونن کلاهبرداری باشن یا نه صحبت کنیم؟

کلاهبرداری پراپ تریدینگ واقعیت دارد؟

بصورت کلی در حساب های پراپ تریدینگ، شما درحال ترید بر روی سرمایه یک شرکت سرمایه گذار هستید. با توجه به این شما از قوانین شرکت سرمایه گذار پیروی کنید، شما می توانید با سرمایه آن ها ترید کنید. اما درخصوص انتخاب شرکت سرمایه گذار باید دقت زیادی داشته باشید! تعدادی از شرکت های سرمایه گذار، بصورت شبکه پانزی فعالیت می کنند. یعنی بصورت هرمی سرمایه اولیه اول خود را میزان پول دریافتی شما برای تعرفه های حساب های پراپ دریافت می کنند. در هنگام پاس کردن چالش های حساب پراپ، تمرکز این نوع شرکت ها بر روی شکست شما در چالش هاست.در این حالت شما هیچگاه به حساب ریل دست پیدا نخواهید کرد و همچنین با برگزاری ایونت و مسابقات و جوایز شما را تشویق به دعوت دوستانتان به دریافت حساب پراپ می کنند. در نهایت هر زمان نقدینگی لازم را دریافت کردند، سایت و تمامی راه های دسترسی تان را مسدود می کنند.

چگونه یک شرکت پراپ تریدینگ مطمئن را پیدا کنیم؟

قبل از اینکه حساب پراپ خود را خریداری کنید، حتما تحقیقات لازم را انجام بدید. در ابتدا مطمئن شوید که شرکت مورد نظر شما به افراد ایرانی خدمات ارائه می دهد یا خیر. در مرحله بعد افرادی که قبلا از شرکت مورد نظر شما حساب دریافت کرده اند و همچنین برداشت سود ماهانه خود را داشته اند می تواند نشانه خوبی از مورد اعتماد بودن یک شرکت پراپ است.پشتیبانی شرکت پراپ تریدینگ مورد بسیار مهمی است در طول کار کردن با حساب پراپ مورد نیاز شما است. یک پشتیبانی سریع برای دسترسی شما به شرکت، اهمیت زیاده دارد. فراموش نکنید که برای تحقیق در شرکت پراپ منابع فارسی و منابع انگلیسی را دنبال کنید و گزارش های مربوط به برداشت سود و دریافت حساب ریل را پیگیری کنید.

آیا شرکت های پراپ تریدینگ قانونی است؟

شرکت‌های پراپ تریدینگ به عنوان یکی از گزینه‌های مورد توجه در عرصه معاملات مالی مطرح هستند. یکی از مسائلی که ممکن است برای افرادی که به دنبال ورود به این حوزه هستند، مهم باشد این است که آیا این شرکت‌ها به طور قانونی فعالیت می‌کنند یا خیر؟ در این زمینه، لازم به ذکر است که تا زمانی که فعالیت شرکت‌های پراپ تریدینگ با مقررات و دستورالعمل‌های تعیین شده توسط نهادهای نظارتی و مربوطه همخوانی داشته باشد، این شرکت‌ها به طور کاملاً قانونی و مجاز فعالیت می‌کنند. این موضوع می‌تواند برای افرادی که به دنبال انتخاب یک شرکت پراپ برای معاملات مالی هستند، اهمیت داشته باشد تا اطمینان حاصل شود که فعالیت‌های مالی این شرکت‌ها با مقررات قانونی سازگار است.

این مقاله چقدر برایتان مفید بود؟

میانگین امتیاز ۴.۳ / ۵. تعداد آرا: ۳

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *