chortkee academy

اولین کلاس غیرحضوری فارکس شیراز در 10 جلسه + 3 جلسه لایوترید 

اولین کلاس حضوری فارکس شیراز با لایو ترید روی حساب واقعی 50 هزار دلاری توسط آکادمی چرتکه برگزار می شود.
افرادی که در این دوره شرکت می کنند، از جلسه هشتم با حساب واقعی معامله خواهند کرد.

تعداد دانش پذیران
0 +
رضایت از 5​
0

پیش از پایان کلاس غیر حضوری فارکس شیراز، روی حساب "واقعی" 57000 دلاری چرتکه، ترید خواهید کرد!

تفاوت اساسی ما با سایر آموزش دهنده ها، استفاده از حساب Real در حین آموزش است.
تصویر زیر مربوط به ترید گروهی در اتاق ترید آکادمی چرتکه

اتاق ترید

آیا شما فقط آموزش دهنده و مدرس هستید یا خودتان هم درآمد دارید؟

ما حساب های واقعی از 5 تا 30 هزار دلار، که تریدرهای آکادمی چرتکه در حال کار کردن و رشد دادن آن ها هستند را به شما نشان می دهیم که حساب های مجموعه demo نبود و تماما واقعی ای Real هستند.

برگزاری کلاس غیر حضوری فارکس شیراز به صورت غیر حضوری توسط آکادمی چرتکه، به دانش پذیران این امکان را می دهد تا با حضور منظم در جلسات، ضمن دریافت کاربردی ترین آموزش ها، مستقیما با استاد دوره و سایر دانش پذیران در تعامل باشند و به تبادل اطلاعات بپردازند.

در کلاس غیر حضوری فارکس شیراز در طول دوره به دانش پذیران حساب واقعی 5000 دلاری تعلق می گیرد تا بدین ترتیب شرکت کنندگان ضمن این که جدیدترین و کاربردی ترین آموزش ها برای نوسان گیری روی طلا و جفت ارزها را یاد خواهند گرفت، به تمرین روی حساب واقعی 5000 دلاری از مجموعه نیز بپردازند.

دلیل دادن حساب واقعی 5000دلاری به دانشجویان برای معامله کردن، داشتن اعتماد کامل به آموزه های دوره است. پس بهانه ای برای تبدیل شدن به یک تریدر واقعی نخواهید داشت!

لایوترید روی حساب 5000 هزار دلاری در کلاس حضوری فارکس شیراز

همانطور که در بالا نیز ذکر شده، دانشجویان تماما در طول دوره با مطالب یادگرفته از دوره لایو ترید انجام می دهند و برای این کار نیاز به سرمایه اولیه ندارند زیرا حساب 5000 دلاری مجموعه، که تنها برای ترید کردن دانشجویان دوره در نظر گرفته شده است، در اختیار آنها قرار می گیرد.

این موضوع باعث می شود که کلاس کاملا به صورت عملی و پروژه محور جلو رفته و شما دغدغه ای برای یادگیری در حین دوره و پس از آن نخواهید داشت.

کلاس غیر حضوری فارکس شیراز با مدرک رسمی فنی و حرفه ای

شما با شرکت در این دوره، می توانید مدرک رسمی و قابل ترجمه سازمان فنی و حرفه ای را برای معامله گری فارکس در شیراز دریافت کنید. این فرآیند توسط آکادمی چرتکه برای شما انجام خواهد شد. پس از پایان دوره، منابع آزمون فنی و حرفه ای به شما معرفی می گردد و همچنین شما در صورت تمایل جهت شرکت در آزمون به سازمان معرفی خواهید شد و در صورت قبولی، مدرک رسمی و قابل ترجمه سازمان فنی و حرفه ای را دریافت خواهید کرد.

گزارش تصویری دوره فارکس حضوری
تابستان 1401

لایو ترید گروهی در طول دوره توسط دانشجویان

شاید تعجب کنید که چطور می شود در طول دوره و قبل از پایان یافتن آن، دانشجویان به لایو ترید روی حساب واقعی بپردازند!

در واقع مجموعه چرتکه آنقدر به دانش و علم دوره فارکس در شیراز اعتماد کامل دارد که از نیمه دوره یک حساب 57000 دلاری واقعی (توجه کنید که حساب دمو نیست!) که متعلق به خود مجموعه می باشد را در اختیار دانشجویان قرار داده تا آنها بتوانند با دانش یاد گرفته در طول دوره معاملات خود را باز و مدیریت کنند.

بعد از تقویت مهارت معامله گری دانشجویان با تمرین روی حساب 5600 دلاری واقعی در طول دوره، در انتهای دوره دانشجویان 8 ساعت جلسه لایو ترید گروهی جدا از جلسات کلاس خواهند داشت.

در جلسات لایو ترید گروهی، استاد همتی به همراه دانشجویان بروی حساب دیگر مجموعه، که حساب 34هزار دلاری واقعی است به لایو ترید گروهی می پردازند و دانشجویان می توانند این معاملات را در حساب های شخصی خود بزنند.

با وجود این همه ترید بروی حساب های واقعی (تاکید میکنم: هیچ کدام از حساب های مجموعه دمو نیستند) دیگر بهانه ای برای تبدیل شدن به یک تریدر حرفه ای را نخواهید داشت!

اتاق ترید اصفهان

در بهترین کلاس غیر حضوری فارکس شیراز به دنبال چه چیزی باشید؟

طیف گسترده ای از کلاس غیر حضوری فارکس شیراز وجود دارد، بنابراین مهم است که قبل از تصمیم به سرمایه گذاری زمان و پول خود، هر کلاس غیر حضوری فارکس شیراز را با معیارهای خاص بررسی کنید.

در زیر برخی از جنبه های اصلی که باید در نظر گرفته شود آورده شده است:

کلاس غیر حضوری فارکس شیراز آکادمی چرتکه چگونه یادگیری را ارائه می دهد؟

به صورت کلی دانشجویان به روش‌های متفاوتی، چه به صورت بصری، شنیداری، از طریق تجربه عملی یا با رویکرد تئوریک‌تر، آموزش ها را بهتر یاد می‌گیرند.

تعدادی از مجموعه های برگزار کننده کلاس آموزش فارکس شیراز، محتوا را از طریق ویدئو و نمایش‌های عملی ارائه می‌کنند، برخی از طریق توضیحات مکتوب و تعدادی مانند آکادمی چرتکه ترکیبی از کارهای عملی و تئوری برای فهم بیشتر دانشجویان خود استفاده می کنند.

آکادمی چرتکه پلتفرم‌های اجتماعی و حمایتی را برای دانشجویان فراهم کرده است که بتوانند به تبادل نظر با یکدیگر و یادگیری بیشتر بپردازند.

در دوره فارکس شیراز چرتکه ابزارهای آموزشی آنلاین به دانشجویان بسته به نیاز آنها ارائه شده است. سعی کنید به دنبال دوره ای باشید که برای سبک یادگیری شما جذاب باشد.

آموزش فارکس شیراز یک دوره جذاب که محتوا را به روش‌های نوآورانه ارائه می‌کند و به لذت‌بخش نگه داشتن تجربه یادگیری و جلب توجه شما کمک می‌کند.

نظر دانشجویان کلاس های حضوری فارکس چرتکه

سعید قربانی-دانشجوی دوره حضوری فارکس

امیر محمد بهاءلو-دانشجوی دوره حضوری فارکس

درآمد دلاری واقعیت دارد!

اگر تصمیم شما، شرکت در یک کلاس غیر حضوری فارکس شیراز است، این صفحه دقیقا همان جایی است که باید باشید!

به طور حتم اکثر افراد برای کلاس غیر حضوری فارکس شیراز به دنبال بهترین استاد فارکس ایران برای آموزش می گردند و حق هر شخصی است که بتواند از متخصص ترین افراد آموزش دریافت کند و خوشحالیم که شما به هدف خود دست پیدا کرده اید. 

با توجه به اینکه دانشجویان آکادمی چرتکه از تهران و استان های شمالی و جنوبی درخواست شرکت در کلاس حضوری را داشته اما به دلیل بعد مسافت قادر به شرکت در کلاس ها نیستند، آکادمی چرتکه تصمیم گرفته است که کلاس حضوری فارکس تهران را برای این عزیزان تشکیل دهد.

آکادمی چرتکه ، هم چنین کلاس فارکس در اصفهان را نیز به صورت تخصصی برگزار می کند.

بخشی از کلاس حضوری ماتریکس پلاس

اصطلاحات رایج مورد استفاده در بازارهای فارکس

به عنوان یک مبتدی معاملات فارکس، درک اصول اولیه بازار فارکس بسیار مهم است. این اصول به درک شما از جنبه‌های کلیدی بازار ارز کمک می‌کند و در نهایت به شما کمک می‌کند تا هنگام معامله ارز تصمیم‌گیری آگاهانه بگیرید.

ارزهای پایه و ارزهای مظنه

فارکس، یا به سادگی FX، بازاری است که شرکت ها، بانک ها، افراد و دولت ها به مبادله ارز می پردازند. این بازار فعال ترین بازار در جهان است که به طور میانگین روزانه بیش از 5 تریلیون دلار معامله می شود. هنگام معامله ارزها در بازار فارکس، جفت ارزها اغلب به جفت ارزهای اصلی، فرعی و عجیب و غریب (یا نوظهور) تقسیم می شوند.

دلار آمریکا محبوب ترین ارز در جهان محسوب می شود و حدود 60 درصد کل ذخایر ارزی بانک مرکزی را تشکیل می دهد. بنابراین جای تعجب نیست که دلار آمریکا در بسیاری از «جفت ارزهای اصلی» مشهود است که 75 درصد از کل معاملات بازار فارکس را تشکیل می دهند. به عنوان یک مبتدی، ممکن است عاقلانه باشد که با عمده ترین جفت ارزها معامله کنید، زیرا آنها به عنوان نقدشونده ترین و کم نوسان ترین جفت ارز شناخته می شوند.

پیپ

این حداقل مقداری است که ارز مظنه می تواند حرکت کند. پیپ معمولی به 1/10000 ارز مظنه اشاره دارد. این بدان معنی است که یک ارز باید حداقل 0.00001٪ تغییر کند تا تأثیری بر قیمت های نقل شده در بازارهای فارکس داشته باشد.

پیپ ها به بخشی از زبان معامله گران فارکس تبدیل شده اند. تغییرات در قیمت ها و حتی سود به دست آمده بر حسب پیپ بیان می شود. با این حال، از آنجایی که پیپ می تواند به مقدار متغیر پول اشاره داشته باشد، برای درک آنچه که در حال انتقال است نیاز به تجربه است.

اهرم فارکس

وقتی با یک حساب معاملاتی اسپرد بت یا CFD معامله فارکس می کنید، با اهرم معامله می کنید. این بدان معناست که شما فقط باید بخشی از ارزش کامل معامله را برای باز کردن یک موقعیت قرار دهید که به عنوان معامله در حاشیه شناخته می شود . با این حال، قرار گرفتن در معرض شما در بازار بر اساس ارزش تجاری کامل موقعیت خواهد بود. درک این نکته مهم است که هنگام معامله بر روی اهرم، سود و زیان هر دو بزرگ‌تر می‌شوند. 

دوره فارکس اصفهان

استاد کلاس غیر حضوری فارکس شیراز چه می گوید؟

من حسین همتی با سابقه ی فعالیت بیش از 7 سال در بازار بورس ایران و با سابقه ی بیش از 4 سال فعالیت در بازار فارکس به عنوان مدرس دوره جامع فارکس چرتکه، به شما یاد خواهم داد که چطور بتوانید به درآمد مستمر دلاری از بازار فارکس برسید.من به عنوان کسی که تقریبا تمام سبک های معاملاتی را امتحان کرده ام به شما یاد می دهم که چطور در سه مرحله می توانید به یک معامله گر حرفه ای تبدیل شوید.

کلاس آموزش فارکس در شیراز چرتکه، می تواند بهترین تصمیم شما در سال 1401 باشد.
بعد از شرکت در این دوره و کسب دانش پرایس اکشن در کنار تلاش و پشتکار شما، قطعا معامله گری به یک شغل لذت بخش برای شما تبدیل خواهد شد و از سود کردن در بازار لذت خواهید برد.

کلاس غیر حضوری فارکس شیراز (2 روش ثبت نام)

کلاس غیر  حضوری فارکس شیراز (پریمیوم)

هدف دوره فقط “کسب سود” از بازار است.

مدرس: حسین همتی (5 سال سابقه در فارکس)

توضیحات و روش پرداخت:

روش اقساطی:
پیش پرداخت 6/800/000 تومان +
3 قسط 5 میلیون تومانی (چک)
روش نقدی:
1/200 میلیون تومان تخفیف

21/800 میلیون تومان

کلاس غیر حضوری فارکس شیراز (رایگان)

مدرس: حسین همتی (5 سال سابقه در فارکس)

همین الان ویدیو اول را ببینید

توصیه می کنیم اگر از کاربران جدید هستید و ما را از قبل نمی شناسید، ابتدا از دوره رایگان ما استفاده کنید.
دوره رایگان بسیار کامل و مفید است، امتحان کنید!

اگر در بازارهای مالی فارکس و کریپتو فعالیت می کنید و ترید روزانه روی ارزهای مختلف انجام می دهید اما نتوانسته اید که به سود مستمر و رشد حساب خود بپردازید جای شما در اتاق ترید شیراز خالیست.

در اتاق ترید شیراز، روزانه جمعی از تریدرهای بازارهای مالی با سبک های تحلیلی متفاوت دور هم جمع شده و به تحلیل ارزهای متفاوت در بازار فارکس و کریپتو می پردازند و در نهایت در روز معاملاتی، تریدهایی براساس بحث های صورت گرفته به صورت گروهی انجام شده و باعث رشد سرمایه و دانش همگی افراد می شود.

تجربه معاملاتی که شبیه هیچ چیز دیگری نیست…

یک اتاق ترید شیک،قابل استفاده برای عموم و فوق العاده مفید که در بهترین نقطه شیراز تاسیس شده است.این اتاق معاملات توسط آکادمی چرتکه در شیراز و برای معامله گران ساخته شده تا بتواند نیازهای اساسی معامله گران و تریدرهای شیراز را تا جای ممکن برطرف سازد.

با توجه به حضور معامله گران در اتاق معاملاتی و تجربیات آنها دید شما نسبت به چارت و معاملات خود بسیار باز شده و سطح معامله گری شما بسیار بالا می رود و این دقیقا همان چیزی که به دنبالش بودید.

سرفصل های دوره کلاس غیر حضوری فارکس شیراز

 • آشنایی جامع با بازار فارکس 
 • آشنایی با پیپ و پیپیت
 • آشنایی با لات
 • آشنایی با واحدها حجم در فارکس
 • آشنایی با اهرم
 • آشنایی با متاتریدر 
 • آشنایی با انواع سفارشات در فارکس 
 • کندل استیک
 • انواع روند
 • ضعف و قدرت روندها

 

 • پیدا کردن مناطق عرضه و تقاضا
 • نقاط حمایت و مقاومت های سشن های متفاوت
 • انواع ساختارهای بازار 
 • پیدا کردن نقطه ورود بهینه در تایم فریم پایین
 • چرخه market
 • پیدا کردن نقدینگی بزرگان بازار
 • آموزش vp
 • نحوه معاملات در تایم خبر 
 • trading range
 • آشنایی با انواع گپ 
 • مفاهیم فاندامنتال بازار فارکس
 • آشنایی با سایت های مورد نیاز 
 • آشنایی کامل با متاتریدر 
 • مدیریت سرمایه اختصاصی چرتکه
 • آموزش محاسبه حجم برای ورود به معاملات
 • نحوه باز کردن پوزیشن با آموزه های قبلی 
 • تریدهای لایو
 • آشنایی با بروکرهای فارکس
 • آشنایی با نحوه واریز و برداشت وجه در بروکرها
 • آشنایی با باز کردن حساب دمو در بروکرها
 • آشنایی با بازکردن موقعیت خرید یا فروش در بروکرها
 • آشنایی با اهرم در بروکرها 
 • نحوه استفاده و تغییر اهرم در معاملات 

نحوه ورود پول به فارکس(اختصاصی چرتکه)

ریک سرمایه اولیه

وابستگی به سود در معامله گری

سیستم ریسک گریزی و ریسک پذیری

اصل عدم قطعیت

اهمبت فوروارد تست

اهمیت بک تست

درک ریسک اهرم 

درک میزان سود به ضرر

درک اهمیت برنده شدن(win rate)

تعیین میزان حد ضرر و حجم معامله

مدیریت ریسک فعال

مدیریت معاملات باز

چرا از "حسین همتی" ترید در فارکس یاد بگیرم؟

– 7 سال سابقه کار در بورس تهران و 4 سال در فارکس

– دانشجوی حداقل 7000 هزار ساعت آموزش در زمینه بازارهای مالی (عمدتاً منابع خارجی همچون Al Brooks، Chart Master و …)

-مدرس دوره “تابلوخوانی” سایت فراچارت با بیش از 1 میلیون نفر بازدید (لینک دوره)

برای قضاوت حسین همتی، یک قسمت رایگان مهمان ما باشید.
تماشای فیلم

حسین همتی

پشتیبانی در طول دوره

داشتن ژورنال معاملاتی و بررسی ترید و تحلیل های شما 

وبینارهای رفع اشکال 120 دقیقه ای هفتگی

گروه کلاسی رفع اشکال و ترید با استاد

آکادمی چرتکه

سوالات متداول

لطفا فرم درخواست مشاوره را در پایین صفحه پر کنید تا با شما تماس بگیریم. 
نگران نباشید، اگر “فارکس” یا دوره ما برای شما سودمند نباشد، صادقانه، در مشاوره تلفنی پیش از شروع دوره به شما خواهیم گفت.

دوره در آذرماه 1401 شروع می شود.

ما از سمت خودمان، روش تحلیل پیشرفته پرایس اکشن البروکس را آموزش می دهیم و تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا روند صعودی معاملات شما آغاز شود.
البته اگر بگوییم 100 درصد تضمین می دهیم، دروغ گفته ایم!
چرا که عملکرد شما، 100 درصد در اختیار و کنترل ما نیست و ما نهایت تلاش خود را می کنیم تا مطالب دوره را اجرا کنید و به نتیجه برسید.

ما تأکید داریم پیش از دوره، فیلم های رایگان ما را مشاهده کنید تا با سبک آموزش در “آکادمی چرتکه” آشنا شوید. پس از ثبت نام در دوره حضوری، امکان بازگشت وجه وجود ندارد.

چرا دروغ بگوییم؟ نمی توان تضمین 100 درصدی داد.
موفقیت شما در بازار و سود کردن، به 2 عامل بستگی دارد:
یک: مدرس و اطلاعات آموزشی که از سمت “چرتکه” یا هر منبع دیگری ارائه می شود.
دو: تمرینات و استمرار و خلاقیت شما در اجرای مطالب و پیشرفت فردی
ما تضمین می دهیم اطلاعات مفیدی به شما می دهیم که خودمان و افراد دیگری با همین اطلاعات در حال سود کردن هستند.
بنابراین از سمت خودمان، بهترین کیفیت را ارائه خواهیم داد و از نظر “منبع آموزشی” بهترین را انتخاب کرده اید.

ما صوت هر جلسه به همراه جزوه چاپی را به صورت رنگی در اختیار شما قرار می دهیم و هر زمان که خواستید می توانید از آن ها استفاده کنید.

آیا هنوز شک دارید؟ اسم و شماره خود را ثبت کنید تا "صادقانه" شما را راهنمایی کنیم!

ثبت نام حضوری شیراز (فارکس)

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

پشتیبانی تلفنی

آیا نمی توانید در کلاس غیر حضوری فارکس چرتکه در شیراز شرکت کنید؟

البته اگر هم نمی توانید در دوره آموزش فارکس در شیراز به صورت غیر حضوری شرکت کنید، یک پیشنهاد برای شما داریم، دوره غیرحضوری ما را به صورت رایگان استفاده فرمایید. در این آموزش فارکس، سعی کرده ایم، برای کسانی که نمی توانند در کلاس ها حاضر شوند، به ساده ترین شکل، مطلب را منتقل کنیم.

 

دسترسی سریع

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درباره ما

از سال 98 که تصمیم گرفتیم آکادمی چرتکه را راه اندازی کنیم، تاکنون بیش از 11 هزار نفر از خدمات چرتکه استفاده کرده اند.
ما معتقدیم در صورتی که کمک کنیم پول و ثروت (از راه درست) وارد زندگی اطرافیان مان شود، در زندگی ما نیز ثروت جریان خواهد یافت.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://chortkee.com/?p=42361