آکادمی چرتکه

کلاس حضوری فارکس در تهران

کلاس آموزش فارکس تهران یکی از خدمات آکادمی چرتکه است. آموزش فارکس به صورت حضوری، نیاز به برنامه آموزشی دارد تا افراد بتوانند، به صورت منظم در جلسات کلاس حضوری شرکت کرده، و از آموزش فارکس حضوری بهره ببرند.

کلاس فارکس تهران

ویژگی های دوره حضوری آموزش  فارکس تهران

پشتیبانی حرفه ای

پشتیبانی قوی در طول دوره

کارگاه معاملاتی

کارگاه معاملاتی

رفع اشکال

عضویت دوماهه کانال vip

اگر به دنبال کسب درآمد دلاری از بازار فارکس و پیداکردن بهترین کلاس حضوری فارکس تهران می گردید، اینجا دقیقا همان جاییست که باید باشید!

سرمایه گذاری در ارزهای خارجی ممکن است هیجان انگیز باشد، اما برای همه مناسب نیست. برای معامله گری در بازارهای مالی، هیچ فرمول واحدی برای عملکرد خوب وجود ندارد. به دلیل ایجاد حساب های کوچک مالی، معاملات شبانه روزی و دسترسی به حجم بالای اهرم، بازار جهانی فارکس برای بسیاری از معامله گران جذاب است.

در کلاس حضوری آموزش فارکس تهران شما علاوه بر یادگیری مهارت تحلیل و ترید، مدیریت سرمایه را نیز آموزش می بینید. یاد میگیرید که به چه صورت سرمایه گذاری کنید و با کنترل احساسات و کنترل میزان ریسک، از سرمایه خود محافظت کنید.

آکادمی چرتکه یکی از بهترین روش ها برای یادگیری پرایس اکشن تخصصی در تهران و معامله گری حرفه ای در بازار فارکس می باشد. به صورتی که ما یک روش تحلیلی به شما آموزش می دهیم، و تلاش می کنیم این روش را به درستی، در بازارهای مالی همچون فارکس یا ارز دیجیتال به کار بگیرید.💙

در کلاس آموزشی تحلیل و ترید در واقع شما مهارتی را یاد خواهید گرفت در هرجایی که باشید بتوانید از آن برای کسب درآمد دلاری استفاده کنید.
راستی…
آکادمی چرتکه با ارائه مدرک فنی حرفه ای و قابل ترجمه، مسیر شما برای مهاجرت را هموارتر می کند.

کلاس حضوری ماتریکس پلاس چرتکه

انجام لایو ترید گروهی در طول دوره توسط دانشجویان

شاید تعجب کنید که چطور می شود در طول دوره فارکس تهران و قبل از پایان یافتن آن، دانشجویان به لایو ترید روی حساب واقعی بپردازند!

در واقع مجموعه چرتکه آنقدر به دانش و علم دوره فارکس تهران اعتماد کامل دارد که از نیمه دوره یک حساب 5600 دلاری واقعی(توجه کنید که حساب دمو نیست!)که متعلق به خود مجموعه می باشد را در اختیار دانشجویان قرار داده تا آنها بتوانند با دانش یاد گرفته در طول دوره معاملات خود را باز و مدیریت کنند.

بعد از تقویت مهارت معامله گری دانشجویان با تمرین روی حساب 5600 دلاری واقعی در طول دوره، در انتهای دوره دانشجویان 8 ساعت جلسه لایو ترید گروهی جدا از جلسات کلاس خواهند داشت.

در جلسات لایو ترید گروهی فارکس تهران، استاد همتی به همراه دانشجویان بروی حساب دیگر مجموعه، که حساب 34هزار دلاری واقعی است به لایو ترید گروهی می پردازند و دانشجویان می توانند این معاملات را در حساب های شخصی خود بزنند.

با وجود این همه ترید بروی حساب های واقعی (تاکید میکنم: هیچ کدام از حساب های مجموعه دمو نیستند) دیگر بهانه ای برای تبدیل شدن به یک تریدر حرفه ای را نخواهید داشت!

آموزش نحوه پاس کردن چالش های پراپ تریدینگ

پراپ تریدینگ چیست؟

پراپ تریدینگ نوعی از سرمایه گذاری است که یک شرکت، به تامین سرمایه معامله گرانی که مهارت بالایی دارند، می پردازد. به عبارت دیگر تریدر های قوی می توانند بدون آنکه سرمایه خود را وارد بازار کنند، از سرمایه این شرکت ها استفاده کنند.
البته برای اثبات آنکه شما مهارت بالایی دارید باید چالش دوماهه را برای این شرکت ها پاس کنید و بر روی بالانس اولیه یک حساب دمو، به مدت 2 ماه، کسب سود کنید.
پاس کردن چالش های پراپ تریدینک، نقطه اوج دنیای معامله گری است.
در آموزش های حضوری فارکس در آکادمی چرتکه، استراتژی و مدیریت سرمایه را به نحوی آموزش می بینید که بتوانید چالش های دو ماهه را پاس کنید و نیاز به وارد کردن سرمایه خود به بازار نداشته باشید.

اتاق ترید اصفهان

فارکس چیست؟

بازار جفت ارزها که همچنین به عنوان فارکس یا FX شناخته می شود پرمعامله ترین بازار جهان است. بر اساس گزارش بانک تسویه حساب های بین المللی، بازار جهانی فارکس در سال 2019 به طور متوسط ​​روزانه بیش از 6 تریلیون دلار بوده است. برای در نظر گرفتن اهمیت این موضوع، معاملات در بازار سهام به طور متوسط ​​حدود 230 میلیارد دلار در روز است.

بازار فارکس بازاری برای خرید و فروش ارزهای جهانی است. این روشی است که افراد، مشاغل، بانک های مرکزی و دولت ها برای کالاها و خدمات در سایر اقتصادها پرداخت می کنند. هر زمان که محصولی را با ارز دیگری خریداری می کنید یا برای رفتن به تعطیلات پول نقد مبادله می کنید، در حال معامله فارکس هستید.

با این حال، اکثریت قریب به اتفاق معاملات فارکس برای اهداف عملی نیستند. معامله گران سوداگرانه بازار فارکس به دنبال سود بردن از نوسانات در نرخ مبادله بین ارزها هستند و حدس می زنند که آیا ارزش یک ارز در مقایسه با دیگری افزایش یا کاهش می یابد.

چه عواملی بر بازارها تأثیر می گذارد؟

هر دارایی عوامل منحصر به فرد خود را دارد که بر قیمت آن تأثیر می گذارد، اما قیمت هر بازار در درجه اول بر اساس اصل اساسی عرضه و تقاضا هدایت می شود.تقاضا تعداد زیادی از مردم برای خرید یک بازار مالی است. اگر تقاضا برای یک بازار کم باشد اما عرضه زیاد باشد، قیمت آن کاهش می یابد. اگر تقاضا افزایش یابد (اما عرضه افزایش پیدا نکند) قیمت آن معمولاً افزایش می یابد.

عرضه

عرضه یعنی چه مقدار از بازار مالی برای خرید در دسترس است. اگر افراد زیادی بخواهند چیزی بخرند اما عرضه آن محدود باشد، قیمت آن افزایش خواهد یافت. اگر عرضه افزایش یابد (اما تقاضا افزایش پیدا نکند) قیمت آن معمولاً کاهش می یابد.

تقاضا

تقاضا تعداد زیادی از مردم برای خرید یک بازار مالی است. اگر تقاضا برای یک بازار کم باشد اما عرضه زیاد باشد، قیمت آن کاهش می یابد. اگر تقاضا افزایش یابد (اما عرضه افزایش پیدا نکند) قیمت آن معمولاً افزایش می یابد.

بسیاری از چیزهای مختلف می توانند باعث نوسان عرضه برای یک دارایی مالی شوند. به عنوان مثال، یک سهامدار بزرگ در یک تجارت ممکن است تصمیم به فروش سهام خود بگیرد و بازار را پر از سهام کند و باعث کاهش قیمت آنها شود. از سوی دیگر، عرضه نفت به طیف وسیعی از شرکت‌ها، مؤسسات و کشورهای سراسر جهان وابسته است.

در کلاس حضوری فارکس در تهران، تمامی مباحث عرضه و تقاضا به صورت حرفه ای و تخصصی در بازارهای مالی جهانی، توسط آکادمی چرتکه ارائه می شود.

چه کسانی در بازار بورس جهانی(فارکس) معامله می کنند؟

طیف گسترده ای از افراد و شرکت ها وجود دارند که در بازارهای مالی خرید و فروش می کنند.

بانک ها

بانک ها بیشتر مانند کارگزاران برای شرکت های دیگر مانند صندوق ها عمل می کنند. با این حال، برخی از بانک ها نیز به نمایندگی از خود در بازارها شرکت می کنند.

سرمایه گذاران نهادی

صندوق‌های بازنشستگی، مدیران دارایی و ارائه‌دهندگان صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک در بازارهای مالی شرکت می‌کنند تا برای خود و مشتریانشان سود کسب کنند.

کارگزاران

کارگزاران معاملات را به نمایندگی از مشتریان خود انجام می دهند (معمولاً سرمایه گذاران خرده فروشی و معامله گران)

سرمایه گذاران خرد

سرمایه گذاران و معامله گران روزمره می توانند از طریق سرمایه گذاری در صندوق ها، خرید سهام، یا معامله فعالانه در بازارها، از طریق گرفتن حرکات نوسانی قیمت سود کسب کنند.

پیپ چیست؟

پیپ یک نقطه حرکت در یک جفت ارز در فارکس است. در اکثر جفت‌های فارکس، یک پیپ معادل یک حرکت تک رقمی در چهارمین نقطه اعشار قیمت یک جفت ارز است. اگر EUR/USD از 1.071 7 به 1.071 8 حرکت کند، یک پیپ به سمت بالا حرکت کرده است.

یکی از استثناهای مهم این قانون جفت ارز است که در آن ین ژاپن (JPY) ارز مظنه است. در اینجا، یک پیپ معادل یک حرکت تک رقمی در نقطه اعشار دوم است. اگر USD/JPY از 110.08 به 110.03 حرکت کند، پنج پیپ کاهش یافته است.

این به این دلیل است که ارزش ین نسبت به سایر ارزهای اصلی کمی است.

استراتژی های ساده و مبتدی در فارکس

استراتژی های معاملاتی فارکس معمولاً بر اساس بازه زمانی و متغیرهای خاص بازار متمایز می شوند. استراتژی ها شامل حرکات بازار معاملات در چند دقیقه یا طی چند روز است. به عنوان یک مبتدی می‌توانید استراتژی‌های مختلف فارکس را با یک حساب آزمایشی فارکس آزمایش کنید و میزان موفقیت نسبی و مناسب بودن آنها را اندازه‌گیری کنید. همچنین ممکن است بخواهید شاخص های فنی مورد نظر خود را برای نقاط ورود و خروج انتخاب کنید و جنبه های مختلف را از چندین استراتژی ترکیب کنید. برخی از رایج ترین استراتژی های فارکس عبارتند از:

 • اسکالپینگ فارکس جایی است که معامله‌گران چندین معامله کوتاه‌مدت انجام می‌دهند و بر اساس معاملات برنده کوچک اما مکرر سود می‌آورند. این استراتژی ممکن است برای معامله‌گرانی مناسب باشد که می‌توانند بخش زیادی از زمان خود را به معاملات اختصاص دهند و بیشتر بر تحلیل تکنیکال متمرکز هستند.
 • معاملات روز فارکس برای معامله گرانی است که با پیش بینی حرکات روزانه بازار حداقل یک معامله در روز وارد و خارج می شوند و به دنبال اجتناب از هزینه های نگهداری یک شبه هستند. این روش معاملاتی ممکن است برای معامله‌گرانی که با روش‌های معاملاتی بسیار سریع در اسکالپینگ راحت نیستند، اما همچنان روش‌های معاملاتی کوتاه‌مدت را ترجیح می‌دهند، بهترین باشد.
 • معاملات نوسانی فارکس ممکن است برای معامله گرانی که تعادل بین تحلیل بنیادی و تکنیکال را ترجیح می دهند مناسب باشد. موقعیت‌ها برای چند روز باز هستند، با هدف خرید در «پایین‌های نوسانی» و فروش در «بالاهای نوسانی»، یا بالعکس در صورت کوتاهی. زمان کمتری برای تجزیه و تحلیل روندهای بازار در این روش نسبت به روش های دیگر صرف می شود و هزینه های نگهداری یک شبه و شانس بیشتری برای “شکاف” بازار وجود خواهد داشت.
 • معاملات موقعیتی شامل حفظ موقعیت ها در دوره های بلندمدت و نادیده گرفتن نوسانات کوتاه مدت قیمت است. معاملات موقعیتی ممکن است برای معامله گرانی مناسب باشد که زمان بیشتری را صرف درک اصول بازار می کنند و زمان کمتری را برای انجام تجزیه و تحلیل فنی یا اجرای معاملات می گذرانند.

ماتریکس پلاس چرتکه با تدریس حسین همتی

درآمد دلاری واقعیت دارد!

معامله گری در فارکس زمانی که به عنوان یک مهارت مورد توجه قرار می گیرد می تواند سودآور باشد، اما دستیابی به سطحی از موفقیت برای کسب سود مستمر از بازار بسیار دشوار است و می تواند زمان زیادی را ببرد. ایده خوبی است که قبل از شروع کار با فارکس، آموزش های رایگان فارکس چرتکه را تماشا کنید تا دید بهتری نسبت به این بازار پیدا کرده و راحت تر برای ورود به آن تصمیم گیری کنید.

محبوبیت بازار فارکس به این دلیل است که بسیاری از ارزها در سراسر جهان که  شناور هستند، در این بازار درگیر هستند. هر زمان که بخواهید می توانید وارد معامله شوید و از آن خارج شوید. شما می توانید به صورت پاره وقت معامله کنید، چه کاسب باشید و چه کارمند. در اینجا چیزهایی است که باید در مورد فارکس بدانید و متوجه شوید که چگونه به شما کمک می کند تا پول خود را افزایش دهید.

آموزش فارکس هم مانند هر مهارت دیگری نیاز به تلاش و تمرین و آموزش مستمر دارد. در صورتی که قصد دارید در آینده ای نه چندان دوره، تبدیل به یک تریدر قوی شوید، در راستا رسیدن به این مسیر کمکتان خواهیم کرد.

نظر دانشجویان کلاس های حضوری فارکس چرتکه

سعید قربانی-دانشجوی دوره حضوری فارکس

امیر محمد بهاءلو-دانشجوی دوره حضوری فارکس

محمدرضا سلامی زاده-دانشجوی دوره حضوری ماتریکس پلاس

مرجان پورجم-دانشجوی دوره حضوری ماتریکس پلاس

کلاس اموزش فارکس درتهران (2 روش ثبت نام)

کلاس فارکس فارکس تهران (پریمیوم)

هدف دوره فقط “کسب سود” از بازار است.

مدرس: حسین همتی (5 سال سابقه در فارکس)

توضیحات و روش پرداخت:

روش اقساطی:
پیش پرداخت 10 میلیون تومان 
و مابقی طی 4 الی 5 فقره چک
روش نقدی: 
2/000/000 تومان تخفیف

39 میلیون و 900 هزار تومان

آموزش فارکس تهران (رایگان)

مدرس: حسین همتی (5 سال سابقه در فارکس)

توصیه می کنیم اگر از کاربران جدید هستید و ما را از قبل نمی شناسید، ابتدا از دوره رایگان ما استفاده کنید.
دوره رایگان بسیار کامل و مفید است، امتحان کنید!

دوره فارکس اصفهان

استاد کلاس حضوری فارکس تهران چه می گوید؟

من حسین همتی با سابقه ی فعالیت بیش از 7 سال در بازار بورس ایران و با سابقه ی بیش از 4 سال فعالیت در بازار فارکس به عنوان مدرس دوره جامع فارکس چرتکه، به شما یاد خواهم داد که چطور بتوانید به درآمد مستمر دلاری از بازار فارکس برسید.من به عنوان کسی که تقریبا تمام سبک های معاملاتی را امتحان کرده ام به شما یاد می دهم که چطور در سه مرحله می توانید به یک معامله گر حرفه ای تبدیل شوید.

کلاس آموزش فارکس تهران چرتکه، می تواند بهترین تصمیم شما در سال 1401 باشد.
بعد از شرکت در این دوره و کسب دانش پرایس اکشن در کنار تلاش و پشتکار شما، قطعا معامله گری به یک شغل لذت بخش برای شما تبدیل خواهد شد و از سود کردن در بازار لذت خواهید برد.

سرفصل های دوره آموزش فارکس تهران

 • آشنایی جامع با بازار فارکس 
 • آشنایی با پیپ و پیپیت
 • آشنایی با لات
 • آشنایی با واحدها حجم در فارکس
 • آشنایی با اهرم
 • آشنایی با متاتریدر 
 • آشنایی با انواع سفارشات در فارکس 
 • کندل استیک
 • انواع روند
 • ضعف و قدرت روندها

 

 • پیدا کردن حمایت و مقاومت های مهم
 • حمایت و مقاومت weekly map و اعداد رند
 • انواع پترن های بازار 
 • key bar و signal bar
 • چرخه market
 • میکرو کانال ها 
 • اسپایک 
 • کانال ها 
 • trading range
 • آشنایی با انواع گپ 
 • مفاهیم فاندامنتال بازار فارکس
 • آشنایی با سایت های مورد نیاز 
 • آشنایی کامل با متاتریدر 
 • مدیریت سرمایه اختصاصی چرتکه
 • آموزش محاسبه حجم برای ورود به معاملات
 • نحوه باز کردن پوزیشن با آموزه های قبلی 
 • تریدهای لایو
 • آشنایی با بروکرهای فارکس
 • آشنایی با نحوه واریز و برداشت وجه در بروکرها
 • آشنایی با باز کردن حساب دمو در بروکرها
 • آشنایی با بازکردن موقعیت خرید یا فروش در بروکرها
 • آشنایی با اهرم در بروکرها 
 • نحوه استفاده و تغییر اهرم در معاملات 

نحوه ورود پول به فارکس(اختصاصی چرتکه)

ریک سرمایه اولیه

وابستگی به سود در معامله گری

سیستم ریسک گریزی و ریسک پذیری

اصل عدم قطعیت

اهمبت فوروارد تست

اهمیت بک تست

درک ریسک اهرم 

درک میزان سود به ضرر

درک اهمیت برنده شدن(win rate)

تعیین میزان حد ضرر و حجم معامله

مدیریت ریسک فعال

مدیریت معاملات باز

آیا هنوز شک دارید؟ مشاوره تلفنی بگیرید!

ثبت نام حضوری تهران (فارکس)

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

آکادمی چرتکه

چرا از "حسین همتی" ترید در فارکس یاد بگیرم؟

– 7 سال سابقه کار در بورس تهران و 4 سال در فارکس

– دانشجوی حداقل 7000 هزار ساعت آموزش در زمینه بازارهای مالی (عمدتاً منابع خارجی همچون Al Brooks، Chart Master و …)

-مدرس دوره “تابلوخوانی” سایت فراچارت با بیش از 1 میلیون نفر بازدید (لینک دوره)

برای قضاوت حسین همتی، یک قسمت رایگان مهمان ما باشید.
تماشای فیلم

حسین همتی

تیم پشتیبانی در طول دوره

خانم آقاجانی

شیما ریوفی

خانم رئوفی

سوالات متداول

لطفا فرم درخواست مشاوره را در پایین صفحه پر کنید تا با شما تماس بگیریم. 
نگران نباشید، اگر “فارکس” یا دوره ما برای شما سودمند نباشد، صادقانه، در مشاوره تلفنی پیش از شروع دوره به شما خواهیم گفت.

دوره بعدی در اردیبهشت 1402 شروع می شود. برای اطلاع از تاریخ دقیق برگزاری دوره تماس بگیرید.

ما از سمت خودمان، روش تحلیل پیشرفته پرایس اکشن البروکس را آموزش می دهیم و تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا روند صعودی معاملات شما آغاز شود.
البته اگر بگوییم 100 درصد تضمین می دهیم، دروغ گفته ایم!
چرا که عملکرد شما، 100 درصد در اختیار و کنترل ما نیست و ما نهایت تلاش خود را می کنیم تا مطالب دوره را اجرا کنید و به نتیجه برسید.

ما تأکید داریم پیش از دوره، فیلم های رایگان ما را مشاهده کنید تا با سبک آموزش در “آکادمی چرتکه” آشنا شوید. پس از ثبت نام در دوره حضوری، امکان بازگشت وجه وجود ندارد.

چرا دروغ بگوییم؟ نمی توان تضمین 100 درصدی داد.
موفقیت شما در بازار و سود کردن، به 2 عامل بستگی دارد:
یک: مدرس و اطلاعات آموزشی که از سمت “چرتکه” یا هر منبع دیگری ارائه می شود.
دو: تمرینات و استمرار و خلاقیت شما در اجرای مطالب و پیشرفت فردی
ما تضمین می دهیم اطلاعات مفیدی به شما می دهیم که خودمان و افراد دیگری با همین اطلاعات در حال سود کردن هستند.
بنابراین از سمت خودمان، بهترین کیفیت را ارائه خواهیم داد و از نظر “منبع آموزشی” بهترین را انتخاب کرده اید.

ما صوت هر جلسه به همراه جزوه چاپی را به صورت رنگی در اختیار شما قرار می دهیم و هر زمان که خواستید می توانید از آن ها استفاده کنید.

دسترسی سریع

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درباره ما

از سال 98 که تصمیم گرفتیم آکادمی چرتکه را راه اندازی کنیم، تاکنون بیش از 11 هزار نفر از خدمات چرتکه استفاده کرده اند.
ما معتقدیم در صورتی که کمک کنیم پول و ثروت (از راه درست) وارد زندگی اطرافیان مان شود، در زندگی ما نیز ثروت جریان خواهد یافت.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://chortkee.com/?p=39791