نورپردازی اتاق ترید

۱
(۱)

اتاق ترید و طراحی آن در ۵ مرحله

امروزه کسب درآمد دلاری و فعالیت در بازار های مالی یکی از روش های مهم جذب درآمد شده است و رفته رفته شغل هایی که وابسته به کامپیوتر و سیستم رایانه هستند بیشتر می شود.
یک شخص معامله گر که ممکن است در بازارهای مالی مثل کریپتو و فارکس و یا بورس فعالیت کند، به طور متوسط مانند هر شغل دیگری، ۸ ساعت از تایم روزانه خود را در حال تحلیل با سیستم کامپیوترش در اتاق ترید خود سپری می کند. وجود یک تریدینگ روم همراه با یک طراحی و وسایل درست معاملاتی میتواند به او کمک زیادی کند.

مقدمه ای بر اتاق ترید

همه ما نسخه هالیوودی از تاجرها را دیده ایم. لئوناردو دی کاپریو را در «گرگ وال استریت» در نظر بگیرید که در شامپاین غرق شده و مست از تجمل است، در قایق های تفریحی میلیون دلاری مهمانی می کند و اتومبیل های اسپورت پر زرق و برق را رانندگی می کند. در واقعیت، معاملات روزانه اغلب در خانه اتفاق می افتد … به تنهایی. شما در حالی که لباس راحتی خود را پوشیده اید، جلوی کامپیوتر نشسته اید، به حرکت بازارها نگاه می کنید، و آن درآمد غیرفعال شیرین را مشاهده می کنید. حتی از راحتی خانه خود، تجارت روزانه یک کار غیرقابل پیش بینی و بسیار پر استرس است، زیرا همیشه امکان انجام حرکت اشتباه و از دست دادن سرمایه گذاری وجود دارد. و هیچ کس دوست ندارد از دست بدهد. به همین دلیل است که شرکت های سرمایه گذاری اغلب کارگزاران خود را به میزهای ایستاده ارگونومیک مجهز می کنند به عنوان راهی برای مقابله با اثرات استرس بر کارکنان خود و ارتقای تمرکز بهتر هنگام بررسی بازار. اما چگونه می‌توانید یک میز تجاری عالی در خانه ایجاد کنید؟ به خواندن ادامه دهید زیرا ما مراحل راه اندازی یک اتاق ترید را شرح می دهیم.

اتاق ترید طراحی

نکته اول:

اول از همه، اگر از خانه معامله می کنید، دفتر تجاری شما باید در یک اتاق کاملا مجزا باشد که فقط برای مقاصد تجاری تعیین شده است. این به کاهش حواس‌پرتی‌ها کمک می‌کند و یک فضای جذاب و کاملاً کاربردی برای تجارت ایجاد می‌کند.
و یا حتی اگر در شرکت و اتاق تریدی غیر از خانه خود معاملاتتان را انجام می دهید، باید نکات ذکر شده را رعایت کنید.

نکته دوم : وجود یک پنجره اما نه با تابش زیاد

قبل از انتخاب اتاق در خانه یا اجاره فضای اداری برای دفتر تجاری خود، فضایی با پنجره (یا پنجره) در نظر بگیرید. ثابت شده است که نور طبیعی با چشم انداز سبز و آب هم عزت نفس و هم خلق و خو را بالا می برد.

من دفترم را با مانیتورهایم در امتداد دیوار جنوبی، پنجره‌ها در شرق و شمال قرار داده‌ام. این اطمینان می دهد که من در صبح هنگام طلوع خورشید تابش خیره کننده قوی نخواهم داشت. هیچ چیز نمی تواند بدتر از انتخاب یک مکان اداری با نور طبیعی زیاد باشد تا بعد از تنظیم همه چیز متوجه شوید که به دلیل مشکلات تابش خیره کننده عظیم باید پرده ها را ببندید.

میز معاملاتی خوب در اتاق ترید شما

پس از انتخاب مکان، باید یک میز برای اتاق ترید خود انتخاب کنید. نیازی خالی کردن حسابتان نیست، اما در اینجا مواردی وجود دارد که باید به آنها فکر کنید….

  • عرض میز شما باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا چندین مانیتور را در خود جای دهد.
  • یک میز طبقه بندی شده مانیتور را تا سطح چشم راحت بالا می برد و فضای بیشتری را برای نوت بوک ها باز می کند.

آن را تمیز نگه دارید، یک میز تمیز باعث ایجاد ذهنی پاک می شود. میز خود را با جا مداد و وسایل اضافی و غیرمولد پر نکنید.

 صندلی اداری و رابطه مستقیم آن به عدم وجود کمر و دست درد

مطمئناً، هر راه‌اندازی میز تجارت خانگی بی‌نقص نیاز به صندلی اداری تجاری مناسب برای مطابقت دارد. از لحظه باز شدن بازار در صبح تا پایان هر روز کاری، باید در طول هر دقیقه تمرکز خود را حفظ کنید تا با موفقیت از هر صعود و نزولی استفاده کنید. یک صندلی اداری مناسب بدون شک بهترین راه حل برای تکمیل و بهبود چیدمان میز تجاری شماست.

  • یک صندلی مناسب با پشتیبانی کافی از گردن به طور موثری خطر ابتلا به سفت شدن گردن و شانه ها را کاهش می دهد و خطر مشکلات مزمن گردن را تا حد زیادی کاهش می دهد. سفتی مداوم در گردن که درمان نمی شود می تواند منجر به عوارض وحشتناکی مانند اسپوندیلوز گردن شود.
  • یک صندلی ارگونومیک به تسکین کمردرد کمک می کند. پشتیبانی کمری که توسط یک صندلی ارگونومیک ارائه می‌شود، در حالی که ساعت‌ها متوالی معامله می‌کنید، ستون فقرات شما را بدون فشار نگه می‌دارد. از خطر ابتلا به مشکلات مزمن کمر، که یک کابوس مطلق برای درمان هستند، اجتناب کنید. به یاد داشته باشید، پیشگیری همیشه بهتر از تلاش برای یافتن پاسخ است!
  • دست پایین، یک صندلی ارگونومیک بسیار راحت تر است. ما اغلب هنگام نشستن بر روی انواع استاندارد صندلی به دلیل محدودیت فشار روی استخوان ها و مفاصل، احساس ناراحتی و ناراحتی می کنیم. یک صندلی ارگونومیک با کیفیت، راحتی کامل را فراهم می کند و وضوح فیزیکی و ذهنی را برای تجارت موثر و تصمیم گیری صحیح و حیاتی فراهم می کند.

هنگامی که تصمیم به انتخاب میز برای دفتر تجاری خود گرفتید، باید یک صندلی اداری را انتخاب کنید. تعدادی صندلی اداری واقعا خلاقانه در بازار وجود دارد. انواع صندلی در انواع سایز ها و اندازه ها اما چیزی که مهم است، این است که گودی کمر شما را پر کند و باعث قوز کردن شما نشود.
و البته بتوانید صندلی خود را متناسب با میز خود بالا و پایین کنید تا آسبیی به گردن شما وارد نکند .
قبل از فکر کردن در خصوص قیمت، تنها متوجه این نکته باشید که شما تعداد ساعات زیادی را باید روی این صندلی سپری کنید!

سیستم کامپیوتر شما = منبع کسب درآمد دلاری شما

اکنون زمان آن رسیده است که به جزئیات دقیق دفتر تجارت، تنظیمات رایانه خود وارد شوید.

به سادگی “Trading Desk” را در گوگل جستجو کنید و به زودی متوجه خواهید شد که به نظر می رسد حداقل چهار صفحه نمایش معمولی باشد. برخی از تنظیمات میز تجارت خانگی ممکن است حتی تا دوازده مانیتور نمایشگر را شامل شوند! این مقدار دیوانه کننده فضای صفحه است. اکنون، آیا واقعاً به یک دوجین صفحه نمایش نیاز دارید؟ این واقعاً به این بستگی دارد که آیا شما یک ماهی بزرگ یا کوچک در بازی هستید یا اینکه واقعاً برای رشد سریع در دنیای تجارت برنامه ریزی می کنید. به عنوان یک قاعده کلی، ما به طور کلی توصیه می کنیم حداقل با دو صفحه شروع کنید (اگر می توانید آن را تا سه صفحه نمایش دهید) و همیشه می توانید با افزایش قدرت تجاری و سرمایه گذاری تعداد نمایشگرهای خود را افزایش دهید. 

مانیتورهای متعدد ضروری است. در حالی که من معامله‌گرانی را می‌شناسم که یک صفحه لپ‌تاپ ۱۶ اینچی را مبادله می‌کنند، داشتن دو نمایشگر به طور چشمگیری کارایی شما را هم در معاملات و هم در انجام کارهای دیگر افزایش می‌دهد.

چند ایده جالب برای راه اندازی اتاق ترید خانگی

در اینجا چند ایده جالب برای راه اندازی میز تجارت خانگی مدرن وجود دارد تا بتوانید از خروجی کسب سود استفاده کنید!

اتاق ترید مشکی

چیدمان تمام مشکی

سیاه یک رنگ اجرایی است و در طول قرن ها در هنر و فرم تاریخی به نمایش درآمده است. برای راه‌اندازی اتاق معاملات خود، می‌توانید از یک تم تمام سیاه انتخاب کنید. یک میز ایستاده با رویه چوبی مشکی و فریم های فولادی جامد سیاه رنگ انتخاب کنید. چشمان شما به راحتی به دیدن صفحه سیاه خانه های تجاری عادت می کند و خواندن اطلاعات بسیار آسان است.

مجموعه ای کاملا سفید

سفید یک رنگ جهانی است. با پس زمینه سفید، رنگ های دیگر به راحتی نشان داده می شوند و به راحتی قابل تعریف هستند. به راحتی می توانید پس زمینه مانیتور صفحه نمایش خود را تغییر دهید تا با میز ایستاده سفید ترکیب شود یا با آن تضاد داشته باشد  . نتیجه؟ با توجه به صفحه‌های چشمک زن با تیک تیک‌هایی که با سرعت بالا حرکت می‌کنند، مغز شما نیازی به تلاش برای گرفتن جزئیات از سفیدی اتاق ندارد. تصاویر و اعداد را می گیرد و اطلاعات را تا جایی که می تواند واضح دریافت می کند. پردازش آسان تر می شود و استرس شما را کاهش می دهد.

چطور RGB راه اندازی کنیم؟

برای راه اندازی تجارت خانگی خود طرفدار سیاه یا سفید نیستید؟ نگران نباشید، زیرا همیشه می توانید تنظیم میز معاملاتی خود را مطابق با انتخاب خود طراحی کنید. طیف گسترده ای از چراغ های RGB وجود دارد که به راحتی در قفسه در دسترس هستند. از سایت‌های تجارت الکترونیک سفارش دهید و می‌توانید فوراً نور خانه خود را تغییر دهید. محیط هر چه که باشد، چشم از صفحه نمایش برندارید!

این مقاله چقدر برایتان مفید بود؟

میانگین امتیاز ۱ / ۵. تعداد آرا: ۱

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *