کسب درآمد دلاری بدون سرمایه اولیه در ایران

کسب درآمد دلاری در ایران شاید تا چند سال پیش خیلی ضروری و قابل توجه نبود زیرا با کار کردن و داشتن درآمد ریالی زندگی نسبتا معقولی را می توانست گذراند.

اما اکنون و در زمان حال، با وجود تورم کنونی در کشور و بی ارزش شدن پول ایران در مقایسه با دلار،‌داشتن درآمد دلاری به یک امر واجب تبدیل شده است. شاید داشتن درآمد دلاری کمی دشوار به نظر برسد،‌اما راه های متعددی برای کسب درآمد دلاری در ایران و همراه شدن هزینه های زندگی با تورم کنونی وجود دارد.

آکادمی چرتکه طی مدت سه سال راه کسب درآمد دلاری را به افراد زیادی در ایران آموزش داده و خود از این راه درآمدهای زیادی داشته است.

کسب درآمد دلاری بدون سرمایه اولیه 

کسب درآمد دلاری بدون سرمایه اولیه

کسب درآمد دلاری به صورت آنلاین در ایران امکان پذیر است و اکثر راه های کسب درآمد دلاری در ایران به سرمایه اولیه ای احتیاج ندارند. در این جا قصد داریم چند راه برای کسب درآمد دلاری در ایران معرفی کرده و به بررسی هرکدام از آنها بپردازیم.

۱. کسب درآمد دلاری با معامله گری در فارکس

مهارت معامله گری در بازارهای مالی، مهارتی است که در هرجای دنیا با داشتن یک لب تاپ و اینترنت می توانید از آن کسب درآمد دلاری داشته باشید. معامله گری در بازار های مالی بین المللی مثل بازار فارکس یا بازار رمزارزها به شما این امکان را می دهد که بدون محدودیت زمانی و مکانی به کسب درآمد دلاری بپردازید.

احتمالا بسیاری از افراد با بازار بورس تهران آشنایی دارند و یا سهمی در این بازار خرید و فروش کرده اند. بازار فارکس بازار بورس بین الملل و تمام ارزهای فیات و سهام بزرگ دنیا در آن معامله می شود.

بازار فارکس، بزرگترین بازار مالی در جهان است. بازار فارکس (همچنین به عنوان FX شناخته می شود) به بازار جهانی اشاره می کند که در آن بانک ها، موسسات و افراد در مورد نرخ مبادله بین ارزهای فیات حدس و گمان می زنند.

برای کسب درآمد دلاری از بازار فارکس باید به معامله گری جفت ارزهای فیات در این بازار پرداخت. در واقع به عنوان یک معامله گر فارکس، شما در مورد افزایش یا کاهش قیمت یک ارز در برابر ارز دیگر حدس می زنید.

ارزش یک ارز(مانند دلار ، یورو،‌ین و …) تحت تأثیر رویدادهای اقتصادی، سیاسی و جریان های تجاری و مالی است.

انجام معامله در بازار فارکس ساده است. مکانیک یک معامله بسیار شبیه به آنچه در سایر بازارهای مالی (مانند بازار بورس ایران) یافت می شود، است، بنابراین اگر تجربه ای در معامله دارید، باید بتوانید خیلی سریع آن را انتخاب کنید.

هدف از معاملات فارکس مبادله یک ارز با ارز دیگر به این انتظار است که قیمت تغییر کند.

به طور دقیق تر، ارزش ارزی که خریداری کرده اید در مقایسه با ارزی که فروخته اید افزایش می یابد.

چگونه در فارکس کسب درآمد دلاری کنیم؟

از آنجایی که بازارهای فارکس نقدشونده‌ترین بازارهایی هستند که دسترسی آسان و هزینه‌های کم دارند، بسیاری از معامله‌گران ارز سریع‌تر وارد بازار می‌شوند، اما پس از تجربه شکست، با سرعت بیشتری خارج می‌شوند. در اینجا چند نکته برای سرمایه گذاران و معامله گران برای همراهی با رقابت و نحوه کسب درآمد دلاری در فارکس آورده شده است:

اصول اولیه معامله گری در فارکس را بیاموزید

یادگیری اصول اولیه در بازار فارکس از کسب دانش اصطلاحات عملیاتی گرفته تا سازگاری با عوامل جغرافیایی سیاسی و اقتصادی موثر بر ارزهای انتخابی معامله گر را شامل می شود. برای تسلط و کسب درآمد دلاری در معاملات فارکس، آگاهی از این اصول اولیه ضروری است.

برای یادگیری مهارت معامله گری در بازار فارکس از صفر، می توانید با آموزش فارکس رایگان آکادمی چرتکه شروع کنید.

یادگیری فارکس را به صورت حرفه ای تر پیش ببرید.

بعد از آن که با اصول اولیه بازار فارکس آشنا شدید و پتانسیل ای بازار برای کسب درآمد دلاری را درک کردید، به دنبال آموزش های تخصصی تر و حرفه ای تری باشید تا مهارت معامله گری خود را افزایش داده و به کسب سود در این بازار برسید.

دوره های زیادی برای یادگیری مهارت معامله گری تخصصی وجود دارند که می توانید با هزینه های متفاوت از آنها استفاده کنید، اما پیشنهاد ما به شما دوره ماتریکس چرتکه است که می توانید به صورت رایگان از آن استفاده کنید.

دوره ماتریکس چرتکه، دوره ای تخصصی به سبک پرایس اکشن اسمارت مانی و ict می باشد که در ۲۶ فیلم آموزشی ارائه می گردد.

مهارت خود را تمرین کرده تا به تخصص تبدیل شود!

بعد از یادگیری اصول معامله گری و مدیریت سرمایه در بازار فارکس، برای کسب درآمد دلاری از این بازار ابتدا باید مهارت معامله گری خود را تمرین کنید تا در آن حرفه ای شوید.

برای تمرین مهارت خود نیاز به یک حساب دمو دارید. در اینجا نحوه بازکردن حساب دمو در بروکر آمارکت را برای شما آماده کرده ایم.

کارگزار مناسب فارکس را پیدا کنید

اطمینان حاصل کنید که کارگزار از چارچوب قانونی موجود که یکپارچگی بازارهای فارکس را حفظ می کند، پیروی می کند. در این مورد به دلیل موقعیت جغرافیایی ما و تحریم ها، اکثر کارگزاران بزرگ دنیا با معامله گران داخل ایران کار نمی کنند.

برای انتخاب کارگزار یا بروکر مناسب فارکس در ایران گزینه های محدودی پیش رو داریم. در انتخاب بروکر مناسب فارکس در ایران وسواس زیادی به خرج ندهید زیرا تقریبا تمام بروکرهایی که با ایرانیان داخل کشور کار می کنند به یک شیوه کار می کنند و تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند.

به استراتژی معاملاتی خود پایبند باشید.

در نهایت بعد از گذراندن تمام موارد بالا سعی کنید یک استراتژی معاملاتی فارکس برای خود بنویسید و در معاملات خو به آن پایبند بمانید.

اگر در نوشتن استراتژی های معاملاتی مشکل دارید و یا هنوز به استراتژی سودسازی برای کسب درآمد دلاری از بازار نرسیده اید،‌می توانید از بیست استراتژی معاملاتی پرایس اکشن که از دوره ماتریکس چرتکه گرفته شده است، استفاده کنید.

۲. کسب درآمد دلاری از طریق گوگل

وقتی صحبت از کسب درآمد دلاری از اینترنت می شود، گوگل در راس آن قرار دارد. گوگل راه نجات تقریباً همه افرادی است که به دنبال کسب درآمد دلاری از اینترنت هستند.

نکته خنده دار این است که بسیاری از مردم عبارت «چگونه کسب درآمد دلاری به صورت آنلاین داشته باشیم» را در گوگل جستجو می کنند در حالی که واقعاً می توانند در خود گوگل درآمد کسب کنند! راه های زیادی برای کسب درآمد آنلاین با گوگل وجود دارد و باور کنید که آنها می توانند شما را میلیونر کنند.

اگر بخواهم به هر کسی که به دنبال کسب درآمد دلاری به صورت جدی است، پیشنهادی کنم، به او توصیه می کنم که از طریق گوگل به صورت آنلاین درآمد کسب کند. هیچ بحثی وجود ندارد، بسیاری از مردم از طریق گوگل میلیونر شده اند و شما نیز می توانید.

گوگل به عنوان برترین موتور جستجو در جهان رتبه بندی می شود. بنابراین، طبیعی است که گوگل فرصت هایی را برای افرادی مانند من و شما فراهم کند تا به طور مستقیم یا غیرمستقیم کسب درآمد دلاری داشته باشند.

در حقیقت، راه های مختلفی برای کسب درآمد دلاری از گوگل بدون سرمایه اولیه وجود دارد. تنها چیزی که نیاز دارد مهارت و تلاش شماست.

در این قسمت، من در مورد روش‌هایی که می‌توانید بدون سرمایه اولیه از گوگل، کسب درآمد دلاری داشته باشید، صحبت خواهم کرد.

کسب درآمد دلاری از گوگل

بهترین راه های کسب درآمد دلاری با گوگل

در اینجا بهترین راه های کسب درآمد دلاری با گوگل آورده شده است:

Google AdSense

این محبوب ترین راه برای کسب درآمد دلاری با گوگل است. آنقدر محبوب و قابل اعتماد است که بیش از ۲ میلیون نفر در سراسر جهان از آن برای کسب درآمد دلاری استفاده می کنند. این افراد در مجموع سالانه بیش از ۱۰ میلیارد دلار درآمد دارند. در سال ۲۰۱۴، Google AdSense تا ۲۲ درصد از درآمد گوگل را بر عهده داشت.

AdSense برنامه‌ای از گوگل است که به تبلیغ‌کنندگان اجازه می‌دهد آگهی‌هایی را در وبلاگ، ویدیوها، بازی‌ها و برنامه شما نشان دهند. این تبلیغ‌کنندگان به نوبه خود برای هر بازدید، کلیک یا تعاملی که این تبلیغات دریافت می‌کند به شما پول می‌دهند.

گوگل هر ماه مبلغی را به حساب بانکی شما یا به روش پرداخت دلخواه شما ارسال می کند.

من مطمئن هستم که شما آن تبلیغات را در بسیاری از وب سایت های بزرگ دیده اید. حتی CNN، BBC، Reddit و تمام وب سایت های بزرگ از Google AdSense برای کسب درآمد استفاده می کنند.

شما هم می توانید این کار را انجام دهید! محبوب ترین راه ایجاد وبلاگ و کسب درآمد از آن با Google AdSense است. 

همچنین می‌توانید از Google AdSense با ویدیوها، برنامه‌ها و موارد دیگر درآمد کسب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Google AdSense، به اینجا بروید: چگونه با Google AdSense درآمد کسب کنیم.

 مشاور سئو

همانطور که اشاره کردیم که گوگل محبوب ترین موتور جستجو است. اکثر کسب و کارهای آنلاین سرنخ های خود را از جستجوی گوگل هدایت می کنند. فرض کنید می‌خواهید یک ماشین بخرید، وارد گوگل می‌شوید و عبارت «بهترین نمایشگاه خودرو اصفهان» را تایپ می‌کنید. این احتمال وجود دارد که روی اولین نتایجی که می بینید کلیک کنید و خرید خود را انجام دهید.

به همین دلیل، کسب‌وکارها پول زیادی را صرف می‌کنند تا مطمئن شوند در صفحه اول گوگل ظاهر می‌شوند تا بتوانند فروش بیشتری داشته باشند. اگر می توانید وقت خود را صرف مطالعه و درک نحوه عملکرد گوگل کنید. شما می توانید با کار کردن به عنوان مشاور سئو اصفهان یا هرجای دیگر، برای مشاغل و افرادی که می خواهند بر جستجوی گوگل تسلط داشته باشند، درآمد کسب کنید. سئو به معنای بهینه سازی موتور جستجو است.

برای یادگیری سئو منابع رایگان و پولی زیادی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. پیشنهاد میکنم با آموزش سئو اصفهان به صورت رایگان شروع کنید.

 وبلاگ رایگان در بلاگر

همانطور که قبلاً بیان کردیم، وبلاگ نویسی یکی از بهترین راه ها برای کسب درآمد دلاری است. اما راه اندازی یک وبلاگ حرفه ای می تواند هزینه کمی برای شما داشته باشد. در حالی که ما به شما توصیه می کنیم در ابتدا  اگر اصلاً نمی خواهید پولی خرج کنید، می توانید یک وبلاگ رایگان با بلاگر ایجاد کنید.

بلاگر یک پلتفرم وبلاگ نویسی است که متعلق به گوگل است. تنها چیزی که نیاز دارید ثبت نام است و بعد از آن وبلاگ شما آماده است. با بلاگر، تأیید سریع حساب AdSense شما آسان است. اما حساب AdSense احتمالاً محدود خواهد بود زیرا یک حساب میزبانی شده است.

یک وبلاگ ایجاد کنید، مقالات ارسال کنید، از آن با AdSense، بازاریابی وابسته و سایر موارد گفته شده کسب درآمد دلاری کنید.

اگر به دنبال چگونگی کسب درآمد دلاری از گوگل بدون سرمایه اولیه هستید، این یک گزینه است.

۳. بیت کوین و ارزهای دیجیتال

 

بیت کوین و ارزهای دیجیتال

سال ۲۰۲۳ است و شکی نیست که ارزهای رمزنگاری شده برای ماندن در اینجا هستند.

درست مانند زمان رونق دات کام، بیت کوین و ارزهای دیجیتال در مرحله ابتدایی هستند اما اگر مدتی را صرف کار سخت بکنید، درآمد زیادی کسب خواهید کرد.

بهترین بخش این است که می توانید بیشتر اطلاعات را به صورت آنلاین و رایگان بیابید، و من توصیه می کنم قبل از شروع سرمایه گذاری روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال، تا جایی که می توانید، چند روز اول را صرف یادگیری در مورد بیت کوین و ارزهای دیجیتال کنید.

از آنجایی که بازار جدید است و افراد زیادی وارد آن می شوند، می توانید انتظار رشد زیادی را در ماه ها یا سال های آینده داشته باشید. می‌توانید مقالات زیادی را در سایت چرتکه بخوانید تا خودتان را در مورد ارزهای دیجیتال آموزش دهید.

در اینجا برخی از بهترین ابزارها و منابعی که برای شروع کار با ارزهای دیجیتال به آن نیاز دارید، آورده شده است:

یک صرافی ارز دیجیتال مانند بایننس : صرافی ارز دیجیتال نوعی از صرافی است که در آن می توانید بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده را خریداری کنید. صرافی های ایرانی و خارجی زیادی وجود دارد که می توانید با آنها کار کنید و در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنید.

دانش و مهارت لازم: برای شروع کار در ارزهای دیجیتال ابتدا لازم است که با مفاهیم بازار کریپتوکارنسی به خوبی آشنا شوید تا بتوانید این بازار را بهتر درک کنید. بعد از یادگیری تمام مفاهیم فاندامنتال بازار ارزهای دیجیتال، می توانید پروژه های مناسب را شناسایی کنید و روی آن ها سرمایه گذاری و یا ترید انجام دهید.

برای کسب درآمد از ارزهای دیجیتال در اینجا چند پیشنهاد وجود دارد:

  • سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال (سرمایه گذاری در پروژه های خوب)
  • معامله گری و ترید ارزهای دیجیتال